Ponúkame odborný návrh, montáž a revízie fotovoltických systémov

Využite naše skúsenosti z elektromontáži z celého sveta.

  • Úvod

Garantovaná návratnosť

Garantovaná návratnosť

Individuálny prístup pri návrhu

Individuálny prístup pri návrhu

10 - ročná záruka na vybrané komponenty

10 - ročná záruka na vybrané komponenty

Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

Vybavenie štátnej dotácie

Vybavenie štátnej dotácie

Nezáväzná cenová ponuka

Nezáväzná cenová ponuka

Technická správa systému

Technická správa systému

Skúsenosti s montáží z celého sveta

Skúsenosti s montáží z celého sveta

Fotovoltická elektráreň od JUT

Ponúkame Vám plnú technickú podpora pred, počas i po realizácii, zabezpečenie servisu počas záruky i po nej, cenovú dostupnosť inštalácie, zastúpenie pri riešení dotácie zo štátneho rozpočtu “Zelená Domácnostiam”, výpočet návratnosti, vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, technickú správu celého systému a revízie.

 
 

Fotovoltika pre domácnosti

Viac informácií

 
 

Fotovoltika pre firmy

Viac informácií5 Najčastejších otázok ohľadom fotovoltiky

Ako zistím, koľko platím za elektrinu?

Najľahší spôsob, ako zistiť, koľko platíte za elektrinu (a koľko elektriny mesačne spotrebujete), je pozrieť sa na svoj účet za elektrickú energiu. Účet nám tak isto môžete zaslať prostredníctvom dopytového formulára alebo mailovej adresy a prepočet spotreby na zostavenie solárneho systému samozrejme zabezpečíme.

Aká je ideálna orientácia strechy ?

Optimálna orientácia strechy pre solárne panely je na juh, aby sa čo najviac využilo slnečné žiarenie. Sklon strechy by mal byť tiež optimalizovaný pre maximálne využitie slnečného žiarenia, v závislosti od zemepisnej šírky.

Aké sú environmentálne výhody slnečnej energie?

Solárna energia alebo slnečná energia rovnako ako ostatné obnoviteľné zdroje energie , má mnoho priaznivých účinkov na životné prostredie a zdravie . Slnečná energia znižuje emisie skleníkových plynov , ktoré prispievajú k zmene klímy, a taktiež má za následok menej znečisťujúcich látok v ovzduší, ako je oxid siričitý a pevné častice, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy.

Ako ovplyvní inštalácia fotovoltaickej elektrárne hodnotu mojej nehnuteľnosti?

Štúdie ukázali, že domy so solárnymi systémami sa predávajú viac ako domácnosti bez nich. Solárne panely v skutočnosti zvýšia hodnotu vášho majetku viac ako rekonštrukcia kuchyne. Pri kúpe nehnuteľnosti sa každý záujemca pýta: Aké sú mesačné náklady nehnuteľnosti? My vám na túto otázku dokážeme jednoducho odpovedať.

Aké sú finančné výhody slnečnej energie?

Keď na svoju nehnuteľnosť nainštalujete solárny systém, ušetríte peniaze za účty za elektrinu a budete sa chrániť pred zvyšovaním cien elektriny v budúcnosti. To, koľko môžete ušetriť, závisí od sadzieb za energie a solárnej produkcie vo vašej oblasti, ale solárna energia je múdra investícia bez ohľadu na to, kde žijete.

Zvažujete fotovoltiku ?

Smelo sa ozvite nášmu technikovi, alebo nám pošlite dopytový formulár. Radi Vám zodpovieme na Vaše otázky.

Ing. Patrik Kurtulík

+ 421 948 197 997 patrik.kurtulik@jut.sk