Ponúkame prepravu Vášho tovaru

Vykonávame vnútroštátnu i medzinárodnú dopravu.

Vozidlo MAN TGL 12.220 BL 4×2

 • Valník s plachtou a sklápacou rampou
 • Plachtové vozidlo – nakládka cez strechu alebo zo strán, prípadne pomocou rampy
 • Celková hmotnosť 12t, nosnosť 6,5t, rozmer podlahy (dxšxv) 7400x2500x2700mm

Prepravný poriadok spoločnosti JUT

Prejsť na stránku
 

Máte záujem o cenovú ponuku na prepravu ?

Vyplňte jednoduchý formulár nižšie a my sa Vám ozveme.

  Odoslaním správy súhlasíte so spracovaním osobných údajov, ktoré budú použité na kontaktovanie s Vami.

  Súhlas so spracovaním osobných údajov

  Týmto dobrovoľne udeľujete svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosti JUT-AEL s.r.o., IČO: 51068630, Oravská Jasenica 627, Oravská Jasenica 029 64 (ďalej len „Správca“), a to v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady ( EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (GDPR) a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

  Svoj súhlas poskytujete pre účely elektronickej komunikácie, tj. Poskytovanie informácií elektronickou poštou či telefonicky.

  Rozsah spracovanie Vašich osobných údajov je totožný s rozsahom údajov obsiahnutých v tomto formulári, tj. Meno, priezvisko, e-mailovú adresu a telefónne číslo, prípadne ďalšie osobné údaje, ktoré nám oznámite.

  Tento súhlas so spracovaním osobných údajov udeľujete na dobu 36 mesiacov od jeho udelenia.

  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to v písomnej podobe doručením na adresu pre doručovanie spoločnosti JUT-AEL, s.r.o., alebo elektronicky na e-mailovej adrese info@jut.sk

  Správca bude s Vašimi osobnými údajmi nakladať zodpovedne v súlade s platnými právnymi predpismi. Na webových stránkach Správca sú dostupné podrobné informácie o spracovaní osobných údajov dotknutých osôb, vrátane uvedenia ďalších práv s týmto spracovaním spojených.

  Ak máte za to, že s Vašimi osobnými údajmi nakladá Správca v rozpore so zákonom, môžete ho kedykoľvek požiadať o nápravu, a to na e-mailovej adrese info@jut.sk.  V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa dopravy nás kontaktujte:

  Ing. Patrik Kurtulík

  + 421 948 197 997 patrik.kurtulik@jut.sk